Подобрать рацион
Меню
royal canin ukraine

royal canin (роял канин) для котят Обеспечьте котенку
здоровое начало жизни

Выберите корм для вашего котенка:

До 4-х месяцев
От 4-х месяцев
Для породистых
Для стерилизованных

Мусс для кошки до 4 месяцев

Сухий корм для кошенят до 4 місяців

Свернуть

Royal Canin (Роял Канин) для котят отзыв эксперта о продукции

Отзыв о корме Роял Канин для котят, Ксения Олейникова, ветеринарный врач (фелинологическая и поведенческая ветеринария): Как ветеринарный врач, специализирующийся на фелинологическая ветеринарии, я понимаю важность обеспечения всеми необходимыми питательными веществами организм котенка в возрасте от 4 до 12 месяцев. Ведь в этом возрасте происходит активный рост и развитие, смена молочных зубов. Особое внимание нужно уделить развитию сенсорных систем. Примерно в 3-4 месяца у котят улучшается острота зрения и они начинают активно изучать окружающую среду и играть с различными объектами, дополнительно требует большого количества энергии. Именно поэтому я рекомендую своим пациентам рацион Royal Canin Kitten. Поскольку я уверена, что при питании этим кормом, котята получат необходимое количество протеинов, жиров и других питательных веществ, которые так нужны в этот период для их дальнейшего здоровой и счастливой жизни!)
Котята требуют особого внимания, узнайте больше об уходе, воспитании и питании котят в наших видео
video
video
video
video
video
close-button
Книга с полезными советами
Мы подготовили для вас книгу, где вы найдете много полезной информации - как позаботиться о здоровье котенка, как правильно его воспитывать, чем кормить. Желаем вашему питомцу здоровья и долгих лет жизни!
Книгу отправлено на почту!

Задайте вопрос нашему эксперту

Благодарим! Запрос на консультацию отправлен!
x

Даним даю свою добровільну та безумовну згоду, без обмеження строку її дії та території дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» (розташованим за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3-й поверх, надалі «Компанія») інформації, що становить мої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail тощо), а також дані мого кота або собаки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 р. № 2297-VІ (зі змінами та доповненнями), і була надана або може бути надана мною Компанії під час заповнення цієї Форми, а також третім особам, з якими Компанія уклала/укладе відповідні договори з метою: • надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари та послуги, що надалі можуть бути цікавими для мене; • збирання та обробки статистичної інформації і проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень; • доставки замовлених/узгоджених товарів та надання послуг. Цим також підтверджую, що Компанія має право включати зазначені персональні дані до баз персональних даних, власником якої є Компанія, а також Компанія має право на передачу зазначених персональних даних розпоряднику та/або третім особам, включаючи (не обмежуючись) обробку персональних даних в будь-яких комп’ютерних та/або інформаційних системах без обмежень щодо території використання та передачі даних відповідно до вказаної мети обробки. При цьому Компанія зобов’язується забезпечити конфіденційність персональних даних та безпеку під час їх обробки та використання. Мета обробки персональних даних мені зрозуміла, застережень щодо використання чи обробки моїх персональних даних не маю. Мене поінформовано щодо та я погоджуюсь із тим, що така згода може бути відкликана шляхом направлення письмового повідомлення Компанії рекомендованим листом з описом вкладення або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Компанії, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.